Görüntüsü de uludur ardıçın, serüveni de… Akdeniz’in bunaltan sıcağından kaçış, deniz seviyesinden başlayıp Toroslar'ın 3767 metrelik zirvesinde son bulur. Selin Ardıç 3767, sizi bu ormanların zirvesindeki ferahlığa götürür.

Dalından koparmaya kıyamadığımız, koklamaya doyamadığımız bahçe gülü... Yediveren güllerinden ilham alan Selin Bahçe Gülü 7, gülün ve yemyeşil yapraklarının yağmur sonrasındaki kokusu ile etrafınızı sarar.

Yazın habercisi olan narin çiçeğin güzelliği insanların yüzlerine yansır. Kokusunun verdiği huzur tüm mahalleyi kaplar. Hanımelinin kokusunu her akşam saat 19.00'da yaymasından ilham alan Selin Hanımeli 19:00, sizi bu koku ile günün her anı buluşturur.

Hala burnumuzdadır incirin çocukluğumuzdaki kokusu... Bereketin simgesi incirin yaprağına dikkatli bakılınca bir elin parmaklarına benzeyen 5 ucu kolayca fark edilir. Selin İncir 5, size bu taze yeşil yaprakların yazı hatırlatan kokusunu sunar.

Dolabı her açtığımızda burnumuza gelen lavanta kokusu… Göz alıcı mor tarlalardan evlerimize uzanan 10 gramlık lavanta keseleri, Selin Lavanta 10 ile hayat bulur ve nostaljik kokusu ile sizi anneannenizle olan anılarınıza götürür.

Mucizevi bir iksirdir o, bu topraklara özgü ve benzersiz... Asırlardır pek çok alanda kokusu ile kendine yer bulan kadim sığla ağacı yalnızca Fethiye’de yetişir. Selin ∞ , tükenmekte olan Sığla ağaçlarını koruyarak bu eşsiz kokuyu ölümsüzleştirir.