Görüntüsü de uludur ardıçın, serüveni de… Akdeniz’in bunaltan sıcağından kaçış, deniz seviyesinden başlayıp Toroslar'ın 3767 metrelik zirvesinde son bulur. Selin Ardıç 3767, sizi bu ormanların zirvesindeki ferahlığa götürür.

Dalından koparmaya kıyamadığımız, koklamaya doyamadığımız bahçe gülü... Yediveren güllerinden ilham alan Selin Bahçe Gülü 7, gülün ve yemyeşil yapraklarının yağmur sonrasındaki kokusu ile etrafınızı sarar.

Yazın habercisi olan narin çiçeğin güzelliği insanların yüzlerine yansır. Kokusunun verdiği huzur tüm mahalleyi kaplar. Hanımelinin kokusunu her akşam saat 19.00'da yaymasından ilham alan Selin Hanımeli 19:00, sizi bu koku ile günün her anı buluşturur.

Dolabı her açtığımızda burnumuza gelen lavanta kokusu… Göz alıcı mor tarlalardan evlerimize uzanan 10 gramlık lavanta keseleri, Selin Lavanta 10 ile hayat bulur ve nostaljik kokusu ile sizi anneannenizle olan anılarınıza götürür.

Önce mavi-gümüşi dalları, ardından gövdesi ile bizi selamlayan mavi ladin... Dört asır boyunca yaşayan cesur, dingin, sabırlı ağaç... Peki ya kokusu? İlhamını 4 yüzyıllık yaşından alan Selin Mavi Ladin 4, ferahlatan orman kokusuyla sizi küçük bir molaya davet ediyor.

Gün içinde 80° limon kolonyasının ferahlığı ile tazelenirken aynı zamanda ellerinizi kolonyanın kurutucu etkisine karşı koruyun.
Selin Nemlendiricili Limon Kolonyası, limonun ferahlığı ve gliserinin ipeksi etkisi ile ellerinizde yumuşaklık sağlar. Cilt pH değeri ile uyumludur. Dermatolojik olarak test edilmiştir.